درباره‌ی ما
مدل سه بعدی به عنوان یک کپی دیجیتال از محصول واقعی، امکان تجربه مجازی محصول را برای ما فراهم میکند. این کپی دیجیتال آسانتر و ارزانتر از محصول واقعی در دسترس ما است و بسیاری از مشکلات خرید آنلاین را پاسخ میدهد. با آمدن کرونا و خلوت شدن مکان های عمومی، اهمیت این موضوع دو چندان شده است. اکنون جایگاه مهمی در مارکتینگ و فروش در شرکت های پیشرو دارد. حجم سرمایه گذاری های معتبرترین برندهای تجاری در این زمینه موید همین نکته است. کپی دیجیتال و تکنولوژی هایی مثل واقعیت افزوده آینده خرید آنلاین را شکل میدهد. روندی که از هم اکنون شروع شده و هر روز نوآوری های جدیدی در آن رخ میدهد. پیاده سازی اختصاصی زیر ساخت مورد نیاز این کار در هر وب سایت، دردسر ها و هزینه های مخصوص به خود را دارد که استفاده از آن را مشکل میکند. ما با بهره گیری از تجربه هایی که در پروژه های مشابه خارج از ایران کسب کردیم، تصمیم به ایجاد این زیر ساخت برای ایران گرفتیم. از نظر فنی پلیگانی از آخرین استانداردها برای نمایش مدل سه بعدی استفاده میکند. با تکنولوژی های مختلف وب سازگار است و امکانات کارکردی مختلفی برای توسعه آن در دست اقدام است تا برای استفاده در صنایع گوناگون کاربردیتر شود. این سرویس در مدت کوتاهی که از رونمایی آن میگذرد، توانسته اعتماد برند های بزرگی را جلب کند. تلاش ما ارائه سرویس باکیفیتی در کلاس جهانی است که شایسته کاربر ایرانی باشد. باور ما این است که این ابتدای مسیر است. مسیری که در آن از جذابیت های این تکنولوژی در زندگی روزمره بهرهمند خواهیم شد. مسیری که تلاش میکنیم که بخشی از آن باشیم.
فلسفه‌ی پلیگانی
دیجیتالی شدن همه فعالیت ها و اتفاقات روز مره، آینده ناگزیر ما است. کپی دیجیتال محصول، ارزانتر و راحت تر از خود محصول در دسترس ما قرار میگیرد، کیفیت تجربه خرید را افزایش میدهد، خریدار را در تصمیم خرید یاری میکند. کپی دیجیتال نقش اساسی در زندگی ما پیدا میکند و به عنوان استانداردی جدید همه شئون زندگی ما را تحت تاثیر قرار میدهد. این مفهوم بر حسب نیاز اطلاعات مختلفی از محصول را شامل میشود و جنبه ظاهری یکی از پارامتر های آن است. کاربرد آن در مارکتینگ و فروش خلاصه نمیشود و از مرحله طراحی تا تولید و مراکتینگ و خدمات پس از فروش را متحول میکند. به نظر میرسد ما در ابتدای راهی هستیم که ما را به سمت دنیایی دیجیتال شده دعوت میکند. دنیایی عجیب و جذاب که گرچه ناشناخته است ولی فرصت های نابی را در اختیار برندهای پیشرو قرار میدهد.
تیم ما
تیم ما متشکل از جوانان عاشق تکنولوژی است که با تخصص های مختلف دور هم جمع شده اند و پروژه های موفقی را در کارنامه خود دارند. تمرکز ما بیشتر بر موضوعات مرتبط با سه بعدی، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و مجازی سازی است. برای آشنایی بیشتر با گروه پلیگانی به وب سایت ما polygonygroup.com سر بزنید.
وب سایت خود را به مدل سه‌بعدی مجهز کنید